נעלי נשים וגלגל המזלות

נעלי נשים מעוצבות

לכל מזל יש את המאכלים שלו, את המוזיקה שלו, את הטעם שלו בבני המין השני וכמובן כשמדובר בנשים את האופנה והאביזרים המתאימים ביותר. אולי הסיבה שלנשים יש כל כך הרבה זוגות נעליים טמונה בעובדה המצטערת שהן לא יודעות לבחור לעצמן את הזוג שהכי נכון ומתאים להן? כל בחורה תתוודה, אם תלחצו עליה מספיק חזק, שיש לה לא מעט זוגות שהיא נעלה בקושי פעם אחת, כי הנעל לא הייתה נוחה, כי הנעל לא השתלבה עד הסוף במראה הכללי, כי סתם היא נשכחה בין כל הנעליים האחרות בארון. אולי הכתבה הבאה תעזור לך למצוא איזה נעלי נשים הכי מתאימות לך, לפי המזל שלך:

טלה
בנות טלה הן בחורות חזקות. הן אוהבות נעליים אדומות, פשוטות, בעלות מראה נקי וישר, שיאפשר להן לנוע בנוחות. בנות טלה נולדו עם חוש טבעי להרפתקנות ולכן הן גם אוהבות לצאת להרפתקאות אופנתיות ולניסויים חדשים בעולם האופנה. אז מצד אחד, הן מחפשות נוחות ומצד שני, לא מהססות לנסות דגם חדש שיוצא לשווקים.

שור
בנות המזל הן מעשיות, גמישות ואוהבות גם נעליים שהן כאלה. הן מחפשות נעליים באיכות טובה ובמחיר טוב. תמצאו אותן משוטטות בסיילים של סוף העונה מחפשות את המבצעים הכי משתלמים אך ללא פשרה על האיכות. הן רואות בנעל השקעה למשך שנים רבות.

תאומים
בת התאומים היא בחורה כיפית, פלרטטנית ואופנתית שתצא לקנות כמה זוגות נעליים שיגרמו לה להרגיש הכי טוב עם עצמה. היא לא יכולה לבחור לעצמה רק זוג אחד, חייבת לחזור הביתה עם כמה שקיות. היא עוקבת בהתמדה אחר המגמות העכשוויות בעולם האופנה והיא תבחר בזוגות נעליים שיעידו שהיא הכי בעניינים.

סרטן
מדובר בבנות רגישות שיתנגדו לשינויים. הנעליים שלהן יהיו נוחות ובצבעים של הירח והים. כל נשות הסרטן מקפידות על נשיות נעימה בסגנון הלבוש שלהן וזה כולל גם את הנעליים. הן אוהבות נעליים עדינות ואלגנטיות.

אריה
מדובר בנשים סקסיות במיוחד! צבע הזהב מושך אליהן תשומת לב ויש להן מבחר פריטי חובה בצבע הזה. זהו צבע שהולם את הצד המואר באישיות של המזל. בנות אלו הן דומיננטיות ויצירתיות, בטוחות בעצמן ועצמאיות, וכך גם הנעליים שלהן.

בתולה
בנות המזל הן פרקטיות, מחושבות ומכוונות פיננסית. אלה התכונות הבולטות למזל. הן אוהבות נעליים בעבודת יד, שמות לב לפרטים הקטנים בעיצוב ואוהבות נעליים בגווני אדמה. הן מאוד אוהבות גם נעלי בלט.

מאזניים
יש להן איזון בין יצירתיות ונשיות. הן אוהבות נעליים בצבעים כחול, סגול לבנדר עם המון תחרה והדפסי פרחים.

מזל עקרב
בנות המזל מזוהות עם סקסיות, עצמאיות, כוחנות וטירוף לאהבה. הנעליים שלהן אדומות, שחורות, כסופות או צבועות בלכה לבנה. הן אוהבות עקבים גבוהים. בנות המזל יעקבו אחרי טרנדים אבל ינעלו רק מה שנוח להן. הנוחות לפני הכול.

קשת
חמות, שמחות, אופטימיות – אלה הן בנות קשת. הנעליים שלהן נוחות ומתאימות במיוחד להרפתקאות. גם המראה ההיפי מתאים לאשת הקשת.

גדי
שאפתניות, נשלטות על ידי כוח, תהילה וכסף – כאלה הן בנות גדי. הן אוהבות נעליים של נשות קריירה המאורגנות לפי צבע, גובה ומטרה. הן פרקטיות, מעדיפות נעליים בצבעי שחור ולבן. לא תמצאו אצלן עיצובים משוגעים.

דלי
הן יצירתיות, אנרגטיות, מוכנות לכל דבר, מחליפות צבעים כמו זיקית ושובבות. הן אוהבות נעליים צבעוניות, בצבעים מרגיעים, עיצובים כיפיים או לחילופין בצבעים מיוחדים.

דגים
בנות המזל נעימות ונדיבות, אינטואיטיביות ובעלות דמיון מפותח. הן אוהבות נעליים משובצות באבנים, רצוי נעליים שניתן לרקוד אתן עד חצות הליל.

כתיבת תגובה