מזון קיצי לכלבים - גלידה מרעננת
0

מזון קיצי לכלבים: מתכון מרענן לגלידה כלבית!

לא רק אנחנו סובלים כשיש 40 מעלות בצל. גם הכלבים לא נהנים מזה במיוחד ולהם אפילו קשה עוד יותר. הרבה יותר. לנו לפחות שמורה תמיד האופציה ללבוש גופיה ומכנסיים, בעוד שהם תקועים עם התלבושת הפרוותית הקבועה שלהם. אנחנו גם יכולים להתקלח בכל הזדמנות ולחסל את כל הגלידה בסופר. מעבר לכך שזה לא נעים, חום הקיץ עלול להיות מסוכן לחיה האהובה שלנו ולהוביל אותה להתייבשות, ואת זה אנחנו ממש לא רוצים.

בעוד שאנחנו מצוידים במיטב אמצעי הקירור העצמי שמתאימים את חום הגוף שלנו לתנאי הקיץ ויכולים להזיע כמו מטורפים, הכלבים מקררים את עצמן באופן מוגבל בעיקר דרך אזור חלל הפה. אנחנו גם מודעים לכך שצריך לשתות הרבה מים בקיץ, והכלב קצת פחות יודע את זה, הוא גם לא יכול על דעת עצמו להוציא מהמקרר מים מינרלים ולהוריד חצי בקבוק. כשהמים בכלי נגמרים, זו האחריות שלנו, בעלי הכלב, למלא את הכלי מחדש.
אז איך נגן על הכלב שלנו מפני החום האיום והנורא? איך ננעים את התקופה הזו עבורו?

א. נתחיל בזה שלא זורקים את הכלב לחצר בצהרי היום, גם אם הוא מאוד אוהב להשתזף בשמש. השמש חזקה ומייבשת. עדיף שהוא יהיה במהלך היום בבית הממוזג או לכל הפחות באזור מוצל היטב בחוץ.
ב. אם אתם הולכים מהבית, תדאגו להשאיר את הכלב עם כמות מים גדולה שתספיק למשך כל זמן ההיעדרות. אם אתם לארג'ים במיוחד השאירו לו מזגן בחדר האהוב עליו, או מאוורר תקרה.
ג. אל תדחו את תספורת הגלאח לסוף אוגוסט. נכון, הוא הכי יפה ככה עם השיער שנכנס לעיניים, אבל הוא סובל. קחו אותו אחרי יום העצמאות לספר. חוץ מזה, זה יצמח. באמת.
ד. מים על חשבון הבית ובלי חשבון. רצוי להניח מספר קערות מלאות למקרה שהכלב יתנגש בכלי וישפוך לעצמו את המים. החמודים האלה לפעמים קצת מסורבלים, וחמוד ככל שזה יהיה, זה עלול להוביל למצב שבו הכלב יישאר בלי מים במשך הרבה זמן.
ה. פנקו אותו – שימו לו גושי קרח בכלי המים שיקררו אותם ויסייעו בקירור הפה בזמן שהכלב שותה. ובכלל תנו לו מדי פעם לשחק עם קרח. הם מתים על זה!
ו. מפתיעים את הכלב עם מאכלים צוננים כמו במתכון שתוכלו לקרוא בהמשך.

מתכון קליל לשלגון כלבי

המרכיבים:
1. קופסת שימורי מזון איכותי לכלבים
2. כוס חד פעמית
3. עצם או חטיף איכותי (שישמש כמקל של הארטיק)

איך מכינים?
1. ממלאים כוס חד פעמית עם שימורי כלבים
2. מכניסים לתוך מרכז הכוס עצם או חטיף
3. שמים במקפיא ל- 12 שעות
4. כשהארטיק מוכן מוציאים אותו מתוך הכוס ומגישים לכלב שלא יודע את נפשו מרוב אושר. אם אתם מתקשים בשליפה מומלץ לגזור את הכוס עם מספריים.

יאמי!

גורים

הפוסט הינו פוסט אורח באדיבות אתר ספץ, המומחים מספר 1 ברשת בתזונת כלבים וחתולים

costa

כתיבת תגובה