פריטי אופנה שעולים כמו דירות יוקרה בתל אביב

דירות יוקרה בתל אביב

אם היו לכם כמה מיליונים פנויים, מה הייתם עושים אתם? סביר להניח שהייתם קונים בית, ולא סתם בית, אלא לכל הפחות בית פרטי עם ג'קוזי מחומם בחצר סטייל האח גדול או פנטהאוז מפואר עם מעלית שנכנסת ישר לתוך הבית. אה כן, גם לא הייתם מסתפקים בפחות מבית חכם שבו כל המכשירים החשמליים מתקשרים זה עם זה יותר טוב מכפי שאתם מתקשרים עם בני הזוג שלכם.

אבל לא כולם כמוכם, אתם יודעים. בני אדם שונים מאוד זה מזה בסדרי העדיפויות שלהם, ויש כאלה שישימו את כל יהבם דווקא על בגדים שעולים כמו דירות יוקרה בתל אביב. למה? ככה, כי זה מה שעושה להם את זה. מי אנחנו שנשפוט אותם? מקסימום נוכל לקנא בהם, בעוד אנחנו חנוטים בטרנינג שקנינו בסוף העונה שעברה בפוקס.

אחד מן הבגדים היקרים ביותר בעולם הוא מעיל פרווה שעולה מיליון אירו. מדובר במעיל עשוי מפרוות צובל, שנחשבת למאוד יוקרתית בעולם האופנה. הפרווה גם נצבעה בכסף כדי ליצור מראה מתכתי שזהה לזה שמפיק אורו של הירח. המעיל ההורס הזה, שלעולם לא יהיה שלכם, הוצג לראווה בתצוגות קוטור שונות בצרפת. מדובר אגב בפרווה אמיתית, דבר שמעורר את זעמם וחמתם של המון פעילים למען זכויות בעלי חיים. הם הפגינו כהוגן מחוץ לחלל התצוגה של בית האופנה פנדי כאשר המעיל הוצג בשבוע האופנה בפריז.

צריכים מנוף הרמה למעבר דירה? לחצו כאן

באותה תצוגה הוצגו עוד 35 דגמים של קוטור עשויים מפרווה אמיתית, שעולים גם הם לא מעט. הרבה יותר זול לקנות מעיל דמו פרווה וזה גם הרבה יותר מוסרי. אם יהיו לכם כ-4 מיליון שקלים פנויים סביר להניח שתעדיפו להתהלך במעיל דמוי פרווה בבית החדש שלכם במתחם שרונה או במגדלי you, מה לא ככה? הרבה יותר שווה!
עבור רובנו שעון משמש למטרה תועלתנית אחת – לדעת מה השעה, וגם ככה מי מסתובב בכלל עם שעון מאז שיש סמארטפון? יש עדיין אנשים כאלה והם לא ישלמו פחות מ-625 אלף דולר – שהם בערך כ-2.2 מיליון שקל עבור שעון יוקרתי במיוחד מתוך הסדרה המצומצמת של שעוני G-Sensor. את השעון הזה מייצרת חברת ריצ'רד מיל, שהיא ידועה כיצרנית שעוני יוקרה איכותיים.

השעון הספציפי הזה עוצב בהשראה של נהג המרוצים הנודע סבסטיאן לוב. לשעון הזה יש כמה מנגנוני פעולה ייחודיים שאמורים לדברי החברה להצדיק את המחיר ההזוי. השעון לא רק מציג את השעה אלא גם מודד את כוחות ה-G שמופעלים כאשר עונדים אותו. זה נשמע כמו משהו שאמור לשמש גיבור על ולא בן אנוש ממוצע, אבל נו טוב. הגוף של השעון, אגב, יוצר מאיזשהו סיב של פחם מחוזק ויש לו עמידות שאמורה להשתמר למשך שנים רבות. שעון כזה בהחלט יכול לעבור דורות במשפחה של מלכים או אנשי אצולה. המחוגים אגב עשויים מקריסטל ספיר. נחמד, הא?

כתיבת תגובה