הורוסקופ: כיצד המזל שלכם מתמודד עם משבר כלכלי?

זה התחיל ב-2008 והוא רחוק מלהסתיים – המשבר הכלכלי. תחילה בארצות הברית עם משבר הפריים והמשכנתאות ולמרות שמנסים לשכנע אותנו שהמשבר פסח עלינו בישראל, איכשהו כולנו מרגישים אותו היטב היטב בכיס וברמת החיים. אז מה אומר ההורוסקופ שלנו? כיצד מזלות שונים מתמודדים עם משבר כלכלי? על כך נרחיב בהומור בשורות הבאות.
איך שגלגל (המזלות) מסתובב…

מזל טלה – עומדים לפטר מזל טלה? הצחקתם אותו. הוא לא ממש מתרגש מזה, הוא התקבל לעבודה אחרת כבר בשבוע שעבר.
מזל שור – על פי ההורוסקופ בני מזל שור מתמודדים עם משברים כלכלים על ידי נטילת משכנתא נוספת. משכנתא זו תאפשר להם לרכוש מכונית יוקרתית ולשדרג את עיצוב הבית. או במילים אחרות: הטמנת הראש בחול.
מזל תאומים – בני מזל תאומים מתמודדים עם משבר כלכלי על ידי מעבר זמני למקומות שבהם המצב הכלכלי טוב יותר. שם, במקום החדש, הם משקיעים את כל הכסף שנותר להם  על מחשב, טאבלט, טלפון חכם וטלוויזיה חדשה
מזל סרטן – ובכן, הסרטנים מבינים שצריך לחסוך בעת משבר כלכלי, אז הם מנסים לעבור לגור עם החברה שלהם. אבל איכשהו זה נגמר במעבר חד לבית של אימא.
מזל אריה – על פי ההורוסקופ בני מזל אריה יעשו משהו דרסטי בעת משבר כלכלי לדוגמה יביאו תינוק חדש למשפחה, כל זאת על מנת להסיט הדיון ותשומת הלב מהמשבר הכלכלי חזרה אליהם.

מזל בתולה – סביר מאוד להניח שבני מזל בתולה לא כל כך מודעים למשבר הכלכלי. איכשהו יש להם עדיין אותה עבודה קבועה, השכר שלהם ממשיך לטפס במעלה מדרגות השכר והחסכונות שלהם ממשיכים לתפוח
מזל מאזניים – בני מזל מאזניים צולחים את המשבר הכלכלי על ידי תרומות שהם מקבלים מחברים וממעריצים. תרומות שזורמות אליהם באופן טבעי מאנשים שמעריצים אותם, כמובן. הכלכלה לא ממש משפיעה על העבודה שלהם מאחר והג'וב שלהם הוא פשוט להראות טוב.
מזל עקרב – העקרבים הם למעשה אלו שיכולים לתקן את המשבר הכלכלי, אם הם "ישתחררו" קצת ולא יחושו מאוימים על ידי בני מזל גדי. בני מזל עקרב, ממש כמו הג'וקים, ישרדו היטב כל מצב וכל דבר.

מזל קשת – איך בני מזל קשת מתמודדים עם האטה בכלכלה? בעזרת חשיבה חיובית. אבל אם לומר את האמת, זה מזל קשת עם הרבה מאוד מזל.
מזל גדי – הם יוכיחו שחשיבה חיובית לא עובדת, יפטרו כמחצית מהעובדים שלהם ויצרו תוכנית בת 10 שלבים להצלחה. מטרת התוכנית: לשחרר את האנושות מלפיתתם של בני מזל עקרב. הם יבנו תוכנית מובנית וישימה וכשתושלם התוכנית הם יבינו שכל מה שהם רצו זה את הג'וב הנכסף של בני מזל עקרב.
מזל דלי – הדלאים יתמודדו עם משבר כלכלי בעזרת דיונים על הרעיונות המטורפים שלהם לתיקון המצב הפיננסי.
מזל דגים – בני מזל דגים צולחים כלכלה במשבר על ידי מעבר ל-Never Land. שם הכול תמיד נפלא וורוד.

כתיבת תגובה